» » Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

Дата: 12-02-2018, 12:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує студентів 27-30 березня 2018 р. взяти участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності 2017/2018 навчального року.

Участь в Олімпіаді беруть студенти-переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність» та переможці І етапу студентських олімпіад з дисципліни «Інтелектуальна власність» у кількості 3-ох осіб від закладу вищої освіти.

У рамках ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності 2017/2018 навчального року організовується Школа-семінар «Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні» за участю провідних фахівців. Усі учасники школи-семінару отримають відповідні сертифікати.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн