» » У ТНЕУ відбувся Кубок ректора з бадмінтону

У ТНЕУ відбувся Кубок ректора з бадмінтону

Дата: 13-02-2018, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Кубок ректора з бадмінтону серед жіночих команд. У фізкультурно-оздоровчому комплексі закладу вищої освіти панував піднесений настрій, адже уболівальники й самі спортсмени чекали захоплюючої гри.

У спортивному заході взяли участь представники спортивних клубів університету: волейбольного клубу «Галичанка», регбійного клубу «Універ», гандбольного клубу «Економ-Універ», баскетбольного клубу «Тернопіль».

В одиночних змаганнях перемогу здобула Ротар Тетяна (ВК «Галичанка»), друге місце посіла Шептицька Олександра (ГК «Економ-Універ»), третє – Сас Уляна (ГК «Економ-Універ»).

У командних змаганнях взяли участь 6 команд:
– «Гандбол Life» (Сас Уляна, Бойчук Юлія);
– «918» (Шептицька Олександра, Дацюк Людмила);
– «Галичанка-1» (Зеневич Анастасія, Протянова Олександра);
– «Галичанка-2» (Ротар Тетяна, Пилипенко Оксана);
– «Регбі-бат» (Карапулько Христина, Бульбак Ольга, Блашків Христина);
– «Мамой» (Козян Анастасія, Анісімова Інна).

У результаті золото дісталося команді «Галичанка-2», срібло здобули представниці «Гандбол Life», а бронзу вибороли «Регбі-бат».

Переможців відзначили ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Також до церемонії нагородження долучилися директор Центру студентського спорту Роман Станіславович Циквас, начальник Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України Олександр Володимирович Бірюков і директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Василь Федорович Мартинюк.

Щиро вітаємо усіх учасників змагань і дякуємо за яскраву гру!