Вітаємо!

Дата: 20-02-2018, 16:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13-15 лютого 2018 р. у місті Київ проходив Чемпіонат України з більярду (Піраміда, Пул-девятка, Снукер) серед студентів.

Тернопільський національний економічний університет на цих змаганнях представляла студентка Чортківського коледжу економіки та підприємництва Юлія Малахова. Юля, яка до слова була наймолодшою учасницею цих представницьких змагань, зуміла показати чудові результати. Так, у снукері вона посіла перше місце в особистих і у командних змаганнях, а у більярді пул-дев’ятка та вільна піраміда посіла третю сходинку. Такі результати дозволили їй зайняти друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті.

Ще одним підтвердженням майстерності нашої спортсменки стало присвоєння їй звання кандидат у майстри спорту.

Вітаємо Юлію з вагомим спортивним досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!