» » Відбулися змагання на кубок КЕПІТ з баскетболу 3x3 серед юнаків

Відбулися змагання на кубок КЕПІТ з баскетболу 3x3 серед юнаків

Дата: 30-03-2018, 11:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 березня 2018 р. у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання на кубок КЕПІТ з баскетболу 3x3 серед юнаків, присвячений Міжнародному Дню спорту.

Захід відбувся за підтримки ректора ТНЕУ А. І. Крисоватого і директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій В. Ф. Мартинюка, а також  за сприянням  обласного відділення НОК України.

У змаганнях взяли участь 4 команди.

У результаті перше місце завоювала збірна команда у складі: Мороз Федір  (Кіт-11), Іваночко В’ячеслав (Кіт-22),  Верхоляд  Олег (ФБСт-21),  Петрусяк Арсен  (МЕНт-21) та Кравчук  Вадим (ФБСт-11).

Друге місце виборола збірна  команда ФБСчт-11 та ПТБДчт-11 у складі: Івасюк Назарій,  Константинюк Олег та Ніколюк  Богдан.

Третє місце за командою ФБСчт-12 у складі: Федючок Дмитро, Дублевський Роман, Королик Вадим, Фірман Микола.

Також перед змаганнями була організована вікторина на тему: «Олімпійський рух в області та Україні». Переможцем стала студентка групи ООчт-21 Мочук Олена.

Супровід змагань забезпечували:
– суддя – ст. викладач кафедри фізичної культури і спорту Третьяк Дмитро Вікторович
– секретар – Піддубна Олена, студентка КЕПІТ
– викладачі коледжу Дуда О. В. та Міщанчук Р. М.