» » Оголошено акредитацію ЗМІ та громадських спостерігачів на вибори ректора ТНЕУ

Оголошено акредитацію ЗМІ та громадських спостерігачів на вибори ректора ТНЕУ

Дата: 12-04-2018, 17:24 | Автор: Організаційний комітет з проведення виборів ректора ТНЕУ

Організаційний комітет з проведення виборів ректора Тернопільського національного економічного університету оголошує акредитацію засобів масової інформації та акредитацію громадських спостерігачів на вибори ректора Тернопільського національного економічного університету, які відбудуться 25 квітня 2018 року.

Порядок роботи та акредитації засобів масової інформації на виборах ректора ТНЕУ та Порядок організації роботи спостерігачів та акредитації громадських спостерігачів на виборах ректора ТНЕУ додається.

Контактна інформація:
Організаційний комітет з проведення виборів ректора ТНЕУ
Тел.: +38 (0352) 47-50-50 (внутрішній – 11-444)
E-mail: org.com@wunu.edu.ua
Адреса: вул. Львівська, 11, центральний корпус ТНЕУ, 3 поверх, к. 1303
Графік роботи: понеділок-п’ятниця, 10.00-17.00 год.

Завантажити Переглянути онлайн

Завантажити Переглянути онлайн