» » Студенти ТНЕУ – призери змагань з плавання II Відкритої універсіади закладів вищої освіти міста Тернополя

Дата: 12-04-2018, 19:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3-4 квітня 2018 року у басейні спорткомплексу ТНТУ ім. Пулюя «Політехнік» відбулися змагання з плавання у рамках II Відкритої універсіади   закладів вищої освіти міста Тернополя.
Учасники збірної команди університету показали високі результати в особистих дисциплінах: Павло Дзюбановський (майстер спорту України, ННІМЕВ) - 1 місце (100 м на спині) та 1 місце (50 м на спині); Аліна Дзюбановська (кандидат в майстри спорту України, ФФ) – 1 місце (вільний стиль) та 1 місце (50 м вільний стиль); Станіслав Хміль (І дорослий розряд, ФКІТ) – 2 місце (100 м брас); Дмитро Кахнич (І дорослий розряд, ФФ) -  3 місце (50 м брас).
Підіймались наші спортсмени на п’єдестал і в естафетах: 4х50 м (вільний стиль) – 3 місце (Аліна Дзюбановська, Христина Недошитко (ННІМЕВ), Ірина Крупа (ФФ), Анна Кутинська (Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ), комбінована естафета 4х50 м – 2 місце (Павло Дзюбановський, Вадим Ященко (ФЕУ), Дмитро Кахнич, Нікіта Верес (ННІМЕВ), 4х50 м (вільний стиль) – 2 місце (Вадим Ященко, Дмитро Кахнич, Павло Дзюбановський, Віталій Масний).
У підсумку збірна Тернопільського національного економічного університету завоювала третє загальнокомандне місце.
Відповідальний за організацію та участь збірної команди ТНЕУ з плавання старший викладач кафедри фізичної культури і спорту В.І. Яковів.
Вітаємо студентів-спортсменів збірної команди університету з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів.