» » «Актуальні проблеми митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України»

Дата: 19-04-2018, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Науково-дослідний центр митної справи Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України запрошує Вас до участі в науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України».

Конференція присвячена дослідженню теоретичних і практичних аспектів митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України.

Дата проведення: 28 травня - 11 червня 2018 року.
Термін подання заявок та матеріалів: до 25 травня 2018 року.
Участь у конференції: безкоштовна та дистанційна.
Робочі мови конференції: англійська, українська, російська.

За результатами конференції буде видано: електронне мережеве наукове видання та колективну монографію.

До участі в конференції запрошуються: фахівці митної справи, посадові особи ДФС України, митні брокери, імпортери транспортних засобів, науковці, науково-педагогічні працівники та слухачі вищих навчальних закладів, наукових установ, аспіранти та докторанти.

Тематичні напрями роботи учасників конференції:

1. Організаційно-правовий механізм державного регулювання переміщення транспортних засобів через митний кордон України.
2. Проблеми митного контролю та митного оформлення при переміщенні транспортних засобів особистого користування фізичними особами.
3. Особливості визначення митної вартості транспортних засобів.

Завантажити Переглянути онлайн