» » Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2019

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) 2019

Дата: 20-04-2018, 16:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдтським університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна у рамках програми «Міжнародної парламентської стипендії» запрошує на п’ять місяців до Берліна.

Німецький Бундестаґ щорічно надає «Міжнародну парламентську стипендію» молодим випускникам закладів вищої освіти з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїлю, США та арабського світу, які цікавляться політикою. «Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановиту молодь, яка прагне активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй Батьківщині. Німецький Бундестаґ надає таким молодим людям можливість упродовж тримісячного стажування в офісі одного з депутатів Бундестаґу безпосередньо ознайомитися з парламентською системою та процесами прийняття політичних рішень в Німеччині, а також здобути практичний досвід у сфері парламентської діяльності. Метою Програми є також розвиток та зміцнення відносин між Німеччиною та країнами-учасницями. Виходячи з цього, Бундестаґ очікує, що стипендіати будуть реалізовувати та застосовувати знання, здобуті в рамках Програми, у своїй рідній країні.

Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2019 року.

Заявки приймаються до 30 червня 2018 року (включно)

Детальна інформація про програму розміщена за посиланням: