» » «Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки»

«Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки»

Дата: 27-04-2018, 14:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету 17-18 травня 2018 року організовує ІХ щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки».

Конференція проводиться в рамках договорів про науково-дослідне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом та зарубіжними партнерами. Співорганізатором цьогорічної конференції виступає Бялостоцький університет (м. Бялосток, Республіка Польща).

Робота учасників конференції здійснюватиметься за такими напрямами:
1. Угода про асоціацію Україна-ЄС.
2. Проблеми та перспективи інтеграції України в європейський туристичний ринок.
3. Розвиток спільного бізнес-простору Україна-ЄС.
4. Європейські студії в Україні.
5. «Від ініціативи – до дії». Молодіжне вікно партнерства Україна-ЄС (студентська секція).

Програма конференції включає проведення пленарного та секційних засідань, презентацій наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції, тренінгів та майстер-класів тощо.

Завантажити Переглянути онлайн

Завантажити Переглянути онлайн