» » Випускниці вокальної студії ТНЕУ отримали дипломи

Випускниці вокальної студії ТНЕУ отримали дипломи

Дата: 25-06-2018, 16:25 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Учасники творчих колективів Тернопільського національного економічного університету – невичерпне джерело особливих талантів. Десять років тому солістів театру пісні «Для тебе» Марію Заверуху, Оксану Скрепецьку та Елеонору Атаманчук ще зовсім маленькими привели у цей колектив батьки. Неповторні коштовності, закладені у їхніх душах, майстерно відшліфовувала в університеті їхня наставниця, художній керівник театру пісні Алла Іванівна Бінцаровська.

Обдаровані, талановиті, ініціативні дівчатка завжди із задоволенням поспішали сюди, у школу тепла і творчого настрою. Вони не раз дивували своїми  успіхами і  перемогами, співаючи у гурті «Кралечки», розвиваючи творчі здібності в ансамблі мажореток, беручи участь у виставах-мюзиклах університету.

Час біжить невпинно. Цьогоріч разом із атестатом зрілості дівчата отримали диплом випускника вокальної студії ТНЕУ за підписом ректора Андрія Ігоровича Крисоватого.

Бажаємо випускницям якнайшвидше стати студентами обраного закладу вищої освіти та щасливого життєвого лету!