» » Практичний семінар «Ефективний менеджмент змін у зво та дослідницьких інституціях» у м. Берлін, Німеччина

Дата: 16-07-2018, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оцифровування (перетворення даних у цифровий формат), демографічні виклики та обмежені фінансові ресурси вимагають впровадження змін. Пристосування до даних викликів є основним завдання для закладів вищої освіти та дослідницьких інституцій.

Пропонуємо усіх охочим здобути важливу інформацію стосовно розуміння практичних підходів до розробки та впровадження ефективних, інноваційних та сталих стратегій змін, надання пріоритетності факторам успіху, комунікації й персоналу, відвідавши практичний семінар «Ефективний менеджмент змін у зво та дослідницьких інституціях», який відбудеться 10-11 вересня 2018 р. у м. Берлін, Німеччина.

У семінарі візьмуть участь експерти:

– Начальник відділу стратегічного розвитку Федеральної вищої технічної школи Цюриха, Швейцарія;
– Начальник відділу менеджменту змін, Брістольський університет, Великобританія;
– Директор та вище керівництво Орхуського університету, Данія;
– Керівник відділу управління змінами, директорат з питань розробки стратегії, планування та страхування Кінгс коледжу у Лондоні, Великобританія;
– Радник та експерт із економічного зростання Ради фінансування закладів вищої освіти Англії, Великобританія.

Отримайте цінні знання, відвідавши й такі семінари та цільові презентації:

– Як розробити та впровадити зміни: рушії, виклики та можливості;
– Успішне управління великомасштабними проектами: організаційна структура як ключовий фактор;
– Організація та моніторинг успішної стратегії інтернаціоналізації;
– Еволюція менеджменту змін – рушійні сили та управління змінами в умовах невизначеності;
– Ефективна комунікація як рушій для змін: хто є основними зацікавленими особами та які комунікаційні стратегії є ефективними;
– Досвід інституцій США у вирішенні викликів успішного корпоративного лідерства культурних змін.

Детальну інформацію про захід можна дізнатися у Відділі міжнародного співробітництва ТНЕУ.