» » Різнобарв’я мистецьких талантів у ТНЕУ

Різнобарв’я мистецьких талантів у ТНЕУ

Дата: 30-08-2018, 17:42 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Надзвичайно насиченими для творчих колективів Тернопільського національного економічного університету були святкові дні з 23 по 29 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та Дня міста Тернополя.

Радо вітали глядачі наших виконавців на обласній науково-практичній конференції, Набережній Тернопільського ставу, Співочому полі, реєстрації рекордів України, танцювальному фестивалі, презентації дитячого журналу «Kids Boss», V Всеукраїнському турнірі з волейболу серед жіночих команд, присвяченому пам’яті ректора ТНЕУ С. І. Юрія, концертних майданчиках м. Радехова (Рівненська область), Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Сидорівського замку,  районних мистецьких етнофестивалях.

Такі мистецькі події ще більше заохочують молодь до вивчення нового репертуару, роботи над сценічною культурою та вдосконаленням своїх талантів.