» » Екскурсія Тернополем для студентів-першокурсників ФАЕМ

Екскурсія Тернополем для студентів-першокурсників ФАЕМ

Дата: 13-09-2018, 14:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 вересня 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету взяли участь в екскурсії Тернополем.

Екскурсійна програма складалася з двох частин: похід в Архикатедральний Собор та піша прогулянка центральною частиною міста Тернополя.

Під час відвідування Катедри учасники ознайомилися з її історією, спустилися у крипту, де розташований підземний музей, а також піднялися на оглядовий майданчик, який знаходиться на південній вежі храму.

Під час походу вулицями екскурсовод, використовуючи архівні матеріали і легенди, цікаво розповідала про заснування Файного міста. Молодь мала чудову нагоду дізнатися багато нового про Тернопіль.

Хлопці та дівчата отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.