» » Про проведення інформаційно-комунікативного заходу «EUREKA info day»

Про проведення інформаційно-комунікативного заходу «EUREKA info day»

Дата: 20-09-2018, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Міністерство освіти і науки України запрошує до участі в інформаційно- комунікативному заході «EUREKA info day», який відбудеться 5 жовтня 2018 року у приміщені Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, актова зала, 4 поверх.

 

Метою заходу є інформування щодо участі у Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA», інтенсифікація впровадження інноваційних науково-технічних розробок у виробництво, здійснення конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень та розробок невійськового призначення.

 

Програма «EUREKA» сприяє розробці конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного співробітництва, збільшенню продуктивності праці, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних розробок.

 

Учасники заходу отримають інформацію про можливості участі у спільних інноваційних проектах з партнерами країн-учасниць програми «EUREKA», критерії відбору потенційних мережевих проектів програми, залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів, а також зможуть поспілкуватися з виконавцями проектів від України.

 

Реєстрація учасників здійснюється до 28 вересня 2018 року за посиланням: https://docs.google.com/form/d/e/1FAIpQLSdin05GvLEY1wl7HL3AQlU0RfGXVLpQS0M8UlTbz_Tw9nb7sA/viewform


Реєстрація для участі в заході є обов’язковою.

Участь у заході – безкоштовна.