» » Студенти ТНЕУ серед кращих на чемпіонаті України з вітрильного спорту

Студенти ТНЕУ серед кращих на чемпіонаті України з вітрильного спорту

Дата: 1-10-2018, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 18-23 вересня 2018 року на Київському морі у Вишгороді тривав чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми. Серед майже 400 учасників не пасли задніх тернопільські віндсерфінгісти – студенти Тернопільського національного економічного університету Олександр Тугарєв та Мар’ян Воловець.

Олександр вкотре підтвердив свій високий рівень і став чемпіоном. Мар’ян у напруженій боротьбі виборов третє місце.

Оскільки на цих змаганнях проходив відбір до національної збірної з вітрильного спорту, відтак наші студенти наступного року захищатимуть честь України на міжнародних стартах.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо досягнути нових вершин!

Готували наших віндсерфінгістів до змагань тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший).