» » Запрошуємо до участі у MIND-тренінгу лідерів освіти «Інноваційне освітнє мислення. Досвід Республіки Корея»

Дата: 3-10-2018, 15:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний інститут розвитку інтелекту ІМЕІ (Республіка Корея) запрошує викладачів закладів вищої освіти України до участі в Третьому MIND-тренінгу лідерів освіти «Інноваційне освітнє мислення. Досвід Республіки Корея», який відбудеться 4-7 жовтня 2018 року в Києві.

Метою заходу є підготовка викладачів закладів вищої освіти України для впровадження інноваційного мислення серед молоді та подальша співпраця з Міжнародний інститут розвитку інтелекту Республіки Корея через заключення меморандуму про взаєморозуміння та підтримку.

Всі умови участі та попередньої реєстрації знаходяться на сайті https://imei.kiev.ua

Координатор заходу - Андрій Міфтахов. Тел. 0637909257, е-mail: office@imei.kiev.ua.