TNEU MUSIC DAYS!

Дата: 4-10-2018, 12:56 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Упродовж 1-2 жовтня у cвітлиці Тернопільського національного економічного університету було гаряче!  Творча, активна, позитивна студентська молодь нашого закладу вищої освіти взяла участь у проекті «TNEU MUSIC DAYS». Студенти охоче демонстрували свої таланти — лунав чудовий спів, бриніла гітара, звучала та зачаровувала скрипка, а під перші акорди баяну присутні охоче співали і пританцьовували  гуртом.

Надзвичайна атмосфера творчості панувала посеред присутніх, а запашний чай, ароматна кава, смачні тістечка створювали родинний затишок.

У проекті «TNEU MUSIC DAYS» взяли участь студенти факультету фінансів,  факультету обліку і аудиту, факультету економіки та управління, факультету комп’ютерних інформаційних технологій, коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Своїм співом учасників зустрічі вражали Кудерчук Софія,  Лисай Наталія, Волошин Ірина, Обшарська Ірина, Попович Олеся, Пойдюк Анастасія, Батура Раїса, Залізняк Роксолана, Мичковська Іванна, Перепелиця Роман, Жорновий Іван, Рудич Михайло, Гайдо Степан, Романюк Роман.

Особливого колориту додала гра на музичних інструментах: Дмитро Худик і Володимир Дячук запалювали на баяні, майстерне виконання продемонструвала скрипалька Нінель Помазова, а Роман Романюк, Іван Майор, Олександр Лисай, Софія Кудерчук виконали свої улюблені композиції на гітарі.

Цей проект згуртував креативну молодь нашого університету, надав можливість проявити власні таланти й розвивати їх у стінах ТНЕУ.

Колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ повідомляє, що це не остання зустріч і запрошує юнаків та дівчат долучатися до творчої спільноти закладу вищої освіти.