» » У ТНЕУ відбулися змагання з міні-футболу між командами факультетів

У ТНЕУ відбулися змагання з міні-футболу між командами факультетів

Дата: 8-10-2018, 17:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 4-5 жовтня у рамках  Спартакіади Першокурсника 2018-2019 н. р.  відбулися змагання з міні-футболу.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином: перемогу здобула команда ЮФ (Бобровський Дмитро, Поворозник Микола, Коломієць Максим, ЛДаврик Микола, Шкварло Тарас, Псарук Олександр, Гарбузов Дмитро, Трач Вадим, Рудак Володимир, Гілінський Богдан, Волянюк Ігор, Подсаднюк Роман, Ничик Володимир), друге місце посіли студенти ФФ (Гуменюк Ігор, Вовк Віталій, Довбуш Святослав, Люба Михайло, Устиченко Ігор, Селезньов Віктор, Мотрук Владислав,  Фізер Владислав, Солдатенко Дмитро, Клімов Дмитро), третім став факультет економіки та управління (Чернятинський Тарас, Дідюк Олег, Шадюк Максим,  Шварчевський Іван, Будейкін Олександр, Вихор Тарас, Рогатий Василь, Яловий Віталій, Кухта Дмитро, Димкович Ігор, Гуменюк Ігор, Богач Олег).

Щиро вітаємо усіх учасників та призерів змагань!