» » Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка: тренди та перспективи» /«Digital economy: trends and prospects»

Дата: 12-10-2018, 10:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка: тренди та перспективи» / «Digital economy: trends and prospects», яка відбудеться 25 жовтня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті.

Міжнародна науково-практична конференція організовується з метою популяризації стрімкого розвитку цифрової економіки в Україні і світі, започаткування у Тернопільському національному економічному університеті роботи з підготовки фахівців за освітньою програмою «Облік і аналітика цифрової економіки».

Запрошуємо усіх бажаючих до активної участі у науковому заході!

Завантажити Переглянути онлайн