» » Нагородили кращих студентів ТНЕУ

Нагородили кращих студентів ТНЕУ

Дата: 31-05-2012, 12:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кращих студентів та випускників ТНЕУ відзначили 29 травня в актовій залі університету. Грамоти за підписом ректора ТНЕУ професора С. І. Юрія вручив проректор з питань гуманітарної освіти та виховання Б. П. Адамик. Він привітав студентський актив із закінченням навчального року, подякував за хорошу співпрацю та активну участь в громадському та культурному житті рідної альма-матер і побажав подальших успіхів у навчанні, нових творчих здобутків і перемог, а також хорошого літнього відпочинку.

Проректор вручив грамоти кращим студентам-випускникам, студентам-активістам, студентам-учасникам прес-клубу «Акценти», а також творчим колективам ТНЕУ та їх окремим учасникам. Крім того, нагородили всіх учасників екологічної декади, яку проводили в університеті наприкінці квітня, та учасників і переможців фотоконкурсу «Фотопоема про Україну».

Щиро вітаємо всіх нагороджених і бажаємо нових звершень у навчанні та творчості!