» » Вітаємо учасників змагань Спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу!

Вітаємо учасників змагань Спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу!

Дата: 1-11-2018, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30-31 жовтня 2018 року відбулися змагання Спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу, у яких взяли участь 24 студенти, які змагалися в таких видах: особисті змагання (хлопці, дівчата), змішаний парний розряд (склад команди – 1 хлопець та 1 дівчина).

За підсумками змагань у змішаному парному розряді 3 місце виборола команда ФАЕМ (Бойко Віталій та Федин Катерина), друге місце – ФКІТ (Руцький Сергій та Томин Ірина), перемогу святкувала команда ФЕУ (Гетьман Богдан, Татьяніна Тетяна).

В особистих змаганнях серед дівчат місця розподілилися таким чином: 3 місце – Томин Ірина (ФКІТ), 2 місце – Дворницька Марія (ФФ), 1 місце – Татьяніна Тетяна (ФЕУ).

В особистих змаганнях серед хлопців: 3 місце – Сидорак Назарій (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), 2 місце – Руцький Сергій (ФКІТ), 1 місце – Бойко Віталій (ФАЕМ).

В загальнокомандному заліку місця розподілились так:

8 місце – ФББ,

7 місце – ЮФ,

6 місце – ФОА,

5 місце – ФЕУ,

4 місце – ФФ,

3 місце – ФАЕМ,

2 місце – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина,

Переможцями стали студенти ФКІТ.

Щиро вітаємо усіх учасників та призерів змагань!