» » «У рідній мові – наше майбуття!»

«У рідній мові – наше майбуття!»

Дата: 8-11-2018, 12:45 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Сьомого листопада 2018 року у виставковій залі  Тернопільського національного економічного університету відбулася година творчості, у якій взяли участь талановиті студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Зустріч організована з нагоди Дня української писемності та мови.

У світі налічується близько трьох тисяч мов і серед них, ніби запашна квітка, в чудовому букеті – українська мова.

Розпочала захід, привітавши його учасників, завідувач сектору художньої літератури Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ Протасевич Любов Іванівна.

Поетичні перлини українського слова читали декламатори: Ольга Руда ФБСт-12, Святослав Топорівський ПРт-12, Христина Гринчук ПРт-12, Марія Шара ПРт-11, Анастасія Жиденкова МЕН-11, Антоніна Літнянська ФБСт-12, Роксолана Суська ФБСт-11, Дарія Чумадевська ФБСт-12.

Музичні композиції присутнім дарували Галина Шевчук, Вікторія Бойчук, гурти «Сонячний удар», «Галичанка».

Ведучою мистецької зустрічі виступила Анжеліка Васюк.

Бережімо духовний заповіт наших поетів любити свою землю, любити рідне слово. А щоб нас поважали у світі, тож будьмо українцями «думкою, мовою, ділом». Розмовляймо красиво, влучно, правильно, адже українська мова – одна з наймилозвучніших у світі. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!