» » Вітаємо усіх учасників фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018»!

Вітаємо усіх учасників фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018»!

Дата: 18-11-2018, 19:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Неймовірний і шалений день студентської творчості та таланту завершився, визначивши переможця фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018»! Сьогодні перед глядачами виступали першокурсники факультету комп’ютерних інформаційних технологій, факультету аграрної економіки та менеджменту й Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

У залі зібралися представники усіх факультетів, інституту, коледжу й дружньо підтримували один одного. А впевненості їм додавали декани і директори, які завжди були поряд зі своїми студентами. Упродовж трьох днів уболівав за молодь Тернопільського національного економічного університету ректор зво Андрій Ігорович Крисоватий, який запевнив усіх, що кожна команда є переможцем, кожен її учасник – особливий, а найголовніше – усі ми одна єдина спільнота ТНЕУ.

Під час трьох днів за виступами команд-учасниць спостерігали члени компетентного журі – директор школи вуличного танцю «NINO» Ніно, відомий блогер, власник кафе «Лампа» Олесь Зіньків, співак, учасники конкурсу «Євробачення» (м. Відень) Едуард Романюта, співзасносниця модного журналу «Just One» Діана Гурик та заступник директора ПК «Березіль» Петро Дець.

Перед журі стояло надважливе завдання – справедливо оцінити конкурсну програму кожного факультету, інституту, коледжу, що було дуже важко, адже усі показали високий рівень підготовки і вражаюче різноманіття талантів.

Однак прийшов час визначити переможців. Після підрахунку визначено такі бали:

ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – 7,0

ЮФ – 9,4

ФЕУ – 8,2

ФББ – 7,8

ФФ – 8,9

ФОА – 8,2

ФКІТ – 8,2

ФАЕМ – 6,8

КЕПІТ – 8,2

Вперше в історії «Студентської ліри» журі вирішило розділити ІІІ місце між чотирма командами – факультету обліку і аудиту, факультету економіки та управління, факультету комп’ютерних інформаційних технологій та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Достойне друге місце посіла команда факультету фінансів, а впевнену перемогу святкував юридичний факультет.

Щиро вітаємо усіх учасників «Студентської ліри – 2018» й зичимо нашій молоді дивувати світ і надалі. До нових перемог!

Організаторами фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2018» виступили адміністрація ТНЕУ, відділ гуманітарної освіти та виховання, Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ, Університетська рада студентів ТНЕУ.