» » Запрошуємо на навчання у міжнародній літній мовній школі Інституту Технологій Британської Колумбії!

Дата: 11-06-2012, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В липні (з 17.07.2012 по 27.07.2012) на Україно-Нідерландському факультеті економіки і менеджменту працюватиме літня школа Інституту Технологій Британської Колумбії (Ванкувер, Канада). В літній школі навчатимуться 30 студентів з Канади, викладатимуть канадські лектори дисципліни «Історія економіки Європи», «Історія культури Європи» та ін. Робоча мова – англійська. Навчання безкоштовне.

Студентів, які мають наміри навчатися в літній школі, просимо звертатися за детальною інформацією на кафедру ділової комунікації та організаційної поведінки до Н.В. Батрин.

Форма реєстрації студентів на міжнародну мовну літню школу