» » Вийшов з друку збірник наукових праць студентського наукового гуртка “Грошова парадигма”

Дата: 12-06-2012, 09:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно вийшов з друку збірник наукових праць студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ “Грошова парадигма”.

У збірнику розглянуто різноманітні аспекти розвитку сучасних грошей, інфляції, антиінфляційної політики, функціонування банківської системи, міжнародних ринків та організацій, окреслено особливості монетарної та валютної політики Національного банку України. Також розкриті питання, пов’язані із кризовими явищами в економіці, оптимізацією ризик-менеджменту вітчизняних комерційних банків, проблеми впровадження банківських інновацій, нових послуг та продуктів.

Примірник збірника – у прикріпленому файлі.

Збірник
Завантажити Переглянути онлайн