» » У рамках Дня відкритих дверей у ТНЕУ відбувся відкритий Кубок з баскетболу 3х3

У рамках Дня відкритих дверей у ТНЕУ відбувся відкритий Кубок з баскетболу 3х3

Дата: 26-11-2018, 10:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вчора, 25 листопада 2018 р., відбувся відкритий Кубок Тернопільського національного економічного університету з баскетболу 3х3, організований під патронатом ректора, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого у рамках TNEU EDUCATION EXPO 2019.

Змагалися команди ТНВК «Школа-ліцей 6 ім. Н. Яремчука», Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею, Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова, яка делегувала три команди.

Перемогу святкували учні з Бучача, а ІІ та ІІІ місця за учнями зі Зборова. Грамоти та цінні подарунки учасниками вручали гравці БК «Тернопіль».