» » Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Стан та шляхи розвитку економіки м. Тернополя»

Дата: 13-06-2012, 12:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання листа Тернопільської міської ради від 06.06.2012 р.

№ 3546/01 та з метою залучення наукового потенціалу  університетських спільнот міста з підготовки Стратегії розвитку м. Тернополя до 2025 року на базі Тернопільського національного економічного університету 20 червня 2012 року (о 10.00 год  в залі засідань, корпус № 11) відбудеться засідання круглого столу «Стан та шляхи розвитку економіки м. Тернополя», організаторами якого є Тернопільська міська рада та ТНЕУ.

Присутність професорсько-викладацького колективу, заявленого у програмі круглого столу, обов’язкова, а також запрошуються усі бажаючі взяти участь у засіданні.

Програма круглого столу – у прикріпленому файлі.

Програма круглого столу
Завантажити Переглянути онлайн