» » Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Дата: 5-12-2018, 09:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями в Палаці спорту «Юність» (м. Запоріжжя) відбувся Кубок України з греко-римської боротьби Федерації греко-римської боротьби України, присвячений пам’яті першого Олімпійського чемпіона України Якова Пункіна. Участь у змаганнях взяли близько 130 кращих борців з 15 регіонів України. Приємно, що студенти Тернопільського національного економічного університету здобули три нагороди:

Андрій Мартинюк (факультет економіки та управління  ТНЕУ) – у ваговій категорії до 60 кг посів ІІ місце;

Андрій Вознюк (факультет фінансів) – у ваговій категорії до 130 кг також здобув ІІ місце;

Дмитро Кіяшок (Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ) – у ваговій категорії до 87 кг виборов ІІІ місце.

Щиро вітаємо наших студентів і зичимо й надалі впевнених перемог!