» » Красуні ТНЕУ змагалися за титул Студміс – 2019!

Красуні ТНЕУ змагалися за титул Студміс – 2019!

Дата: 6-12-2018, 18:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Грандіозний щорічний  конкурс краси «Студміс – 2019» відбувся у Тернопільському національному економічному університеті.

П’ятого грудня на сцені зібралися найталановитіші, найчарівніші, найрозумніші та найпрекрасніші студентки ТНЕУ. Красуні змагалися за головну корону 2019 року!

Це була справжня боротьба, адже кожна дівчина заслуговувала на перемогу. Багатогранність конкурсанток захоплювали подих кожного глядача. Красуні співали, танцювали, грали на гітарі та демонстрували себе з найкращих сторін. Присутні у залі із цікавістю спостерігали за виступами учасниць та оцінками суддів.

Цього вечора ведучими свята виступили учасники дуету «Дай Боже». А у перервах між номерами талановиті студенти ТНЕУ створювали музичний настрій для гостей.

Після дефіле усіх учасниць у вечірніх сукнях настав найочікуваніший момент вечора – оголошення результатів. Оцінювали дівчат члени професійного журі у складі: Крекотеня Мар’яна, Пістун Мар’яни, Струмчинської Олександри, Киби Іванни, Музики Ольги, Куліковської Христини, Гурик Діани, Лебедь Юлії, Данилюк Анни, Йордана Тараса та Волошина Андрія.

І нарешті ця мить настала! Перемогу «Студміс 2019» здобула Пачашинська Ірина, студентка юридичного факультету. Корону першої віце-міс отримала Вдовиченко Вікторія - студентка ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, а другої віце-міс – Муляр Марта, студентка юридичного факультету.

Важкі тренування, виснажливі дефіле та складна робота над собою дали бажаний результат!

Щиро вітаємо усіх учасниць! Бажаємо успіху, творчих злетів, наполегливості у досягненні мети та здійснення бажань!