» » Привітали митників із професійним святом

Привітали митників із професійним святом

Дата: 26-06-2012, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Творчі колективи Тернопільського національного економічного університету 21 червня привітали митників із Днем митної служби України. Урочистості з нагоди 21-річниці створення даної установи відбувся в актовій залі ТНЕУ. Їх провели методисти відділу гуманітарної освіти та виховання Ірина Новомлинська та Юрій Дзюла.

Митників Тернопільщини прийшли привітати почесні гості – заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Василь Гецько,  перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський, виконуючий обов’язки міського голови Тернополя Олександр Степанюк, керівники правоохоронних та інших органів виконавчої влади Тернопільщини, представники духовенства.

З вітальним словом виступив начальник Тернопільської митниці  Микола Харкавий.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт. Пісенні вітання митникам Тернопілля подарували учасники творчих колективів університету: солістки народного театру пісні «Для тебе» Тетяна Шарган, Наталія Цар, Ірина Новомлинська, а також Лілія Крисовата, Оксана Корзун та Сергій Лещук. Кілька танцювальних композицій представили учасники народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» та зразкового ансамблю танцю «Рожева пантера».  Завершилося дійство композицією «Свято» у виконанні гурту «Струни серця», залишивши присутнім у залі  яскраві спогади та незабутні враження про День митної служби України.