» » Тиша в залі! Вистава починається!

Тиша в залі! Вистава починається!

Дата: 19-12-2018, 12:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Непомітно й тихенько до ТНЕУ підкралися Новорічні свята. Вони, мабуть, є одними з тих, на які найбільше чекають не лише дорослі, а й діти. А які ж зимові свята без казки?

За доброю традицією у Тернопільському національному економічному університеті провели щорічний благодійний проект «Ректор ТНЕУ – дітям». Учасники творчих колективів закладу вищої освіти перенесли маленьких тернополян у пригодницький світ музичної вистави «Різдвяна історія Гномео і Джульєти».

Феєричний мюзикл уже переглянули діти партнерів університету, школярі міста, діти соціально незахищеної категорії населення.

Автором казкового сценарію та режисером казки-мюзиклу виступила заступник начальника відділу гуманітарної освіти та виховання Алла Бінцаровська, балетмейстер — Любов Борисяк, композитор та звукорежисер — Сергій Родько.

Ролі виконували учасники творчих колективів ТНЕУ, студенти та працівники університету.

Яскравих ноток мюзиклу додали чудові танцювальні та пісенні композиції у виконанні театру пісні «Для тебе», студії сучасної хореографії «ТАНГо dance companу», гуртів «Галичанка»,  «Кралечки», «Краплинки».