» » Оголошуємо конкурс серед аспірантів ТНЕУ на проходження стажування в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

Дата: 20-12-2018, 17:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В рамках співпраці Тернопільського національного економічного університету з Університетом Норд (Королівство Норвегія) оголошується конкурсний відбір серед аспірантів, які вивчають сферу фінансів державного сектору для проходження стажування, яке триватиме у період березеня-травня 2019 року.

Під час стажування аспірант може продовжувати роботу над написанням дисертації, використовувати ресурси бібліотеки, а також взяти участь у двох курсах, запропонованих університетом. Передбачається стипендія та забезпечення підтримки проїзду.

Документи необхідно подати у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222) до 26 грудня 2018 р.

Конкурсний відбір відбудеться 27 грудня.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222).