» » У ТНЕУ відбувся ІІ відкритий чемпіонат з дзюдо міста Тернопіль

У ТНЕУ відбувся ІІ відкритий чемпіонат з дзюдо міста Тернопіль

Дата: 26-12-2018, 17:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 грудня відбувся ІІ відкритий чемпіонат з дзюдо міста Тернопіль серед юнаків та дівчат 2005-2011 р.н., організований під патронатом ректора Тернопільського національного економічного університету, професора Крисоватого Андрія Ігоровича та за сприяння міського голови Тернополя Надала Сергія Віталійовича. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з п'яти областей України. Серед них команди з міст: Львів, Шацьк, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Надвірна, Дубно, Золочів, Теребовля, Підгайці (Волинська обл.), Дмитрівка (Київська обл.).

Розіграно сорок комплектів нагород. За підсумками змагань учасники нагороджені кубками, грамотами та медалями. Переможці чемпіонату отримали солодкі передноворічні подарунки від  ректора ТНЕУ професора А. І. Крисоватого.

Вручив нагороди головний суддя змагань директор Центру студентського спорту ТНЕУ, заслужений тренер України Циквас Роман Станіславович. До церемонії нагородження долучилися начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР Круть Микола Миколайович та почесні гості спортивного заходу.

Відкритий чемпіонат міста обслуговували судді національної категорії: Надопта Андрій (м. Львів), Боднарук Євген Миколайович (м. Надвірна), Микитин Андрій (м. Надвірна) та колегія місцевих суддів, затверджених управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР.