» » Запрошуємо до участі у Зимовій школі WINT 2019

Запрошуємо до участі у Зимовій школі WINT 2019

Дата: 28-01-2019, 20:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Тернопільського національного економічного університету упродовж 31 січня – 3 лютого 2019 року відбудеться Зимова школа WINT 2019, організована у рамках реалізації проекту ERASMUS+ Aliot.

У роботі Школи візьмуть участь представники ТНЕУ: проф. Саченко Анатолій Олексійович, проф. Кочан Володимир Володимирович, доц. Яцків Василь Васильович, доц. Коваль Василь Сергійович, доц. Гладій Григорій Михайлович, доц. Домбровський Збишек Іванович, к.т.н. Осолінський Олександр Романович, к.т.н. Комар Мирослав Петрович, к.т.н. Биковий Павло Євгенович, к.т.н. Загородня Діана Іванівна, к.т.н. Цаволик Тарас Григорович, Дорош Віталій Іванович, Кіт Іван Романович, Новосад Станіслав Олександрович, Каньовський Андрій Андрійович.

Науковці представлять доповіді на теми:  «Deep learning for IoT», «Суbersecurity of IoT based on Blockchain technology», «IoT for Smart energy grid: Integrating the smart grid components in IOT environment», «IoT Application for Intelligent Transport Systems».

До участі у Зимовій школі також долучаться представники університетів-партнерів України:

Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» – проф. Харченко Вячеслав Сергійович, к.т.н. Ілляшенко Олег Олександрович, к.т.н.  Перепелицин Артем Євгенович, Голембовська Олена Олександрівна, Цуранов Михаїл Віталійович, Годованюк Павло Андрійович, Землянко Георгій Андрійович, Мерлак Вікторія Юріївна.

Доповіді:  «Tools for rapid prototyping of FPGA-based Cloud Computing»,  «Indoor location-based services for smart Infrastructure».

Одеського національного політехнічного університету – проф. Маєвський Дмитро Андрійович, доц. Маєвська Олена Юріївна, проф. Дрозд Олександр Валентинович, Савельєв Артем Андрійович, Хвалигін Павло Валерійович, Нагачевський Микита Олександрович.

Доповіді:  «Results of the project ALIOT. ONPU team», «Three-level simulation of IoT/IoE based systems», «Laboratory Workshop on the module PCM1.2. Proteus smart systems simulation», «IoT and wind power supply in context of the new ONPU specializations».

Чорноморського національного університету імені Петра Могили –  проф. Кондратенко Юрій Пантелійович,  доц. Сіденко Євген Вікторович, доц. Крайник Ярослав Михайлович, Кушнерик Павло Іванович

Доповіді:  «Results of the Erasmus+ ALIOT project: PMBSNU's team», «Universal sensor integration network node for local SEG based on ESP8266 and MQTT-protocol», «Deep Learning in IoT: Intelligent Dialogue System».

Запорізького національного технічного університету – доц. Кудерметов Равiль Камiлович, Мазур Денис Сергійович, Леощенко Сергій Дмитрович, Лимарєв Ігор Олегович

Доповіді: «Model-based systems engineering for the cyber-physical systems», «State-of-art on R&D of the PC2 course «SDN and IoT», «Application of IOT technologies in mechanical engineering on the example of cooperation with Motor Sich», «Prediction of non-stationary signals of large dimension for problems of technical diagnosis».

Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – проф. Скарга-Бандурова Інна Сергіївна, доц. Білобородова Тетяна Олександрівна, Ардель Олександр Вікторович.

Доповіді: «Methods and models for data acquisition and processing in water monitoring systems based on IoT», «EEG data fusion for real-time data classification», «Wearable system for vital sign monitoring».

Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – доц. Воробець Георгій Іванович, Гордіца Валентина, Бучакчійський Володимир

Доповіді:  «CPS and IoT as a basis Industry 4.0», «IoT technology in the problems of synthesis and analysis of CPS», «Reconfigurable CPS».

Також наукова спільнота вітатиме представників зарубіжних зво-партнерів:

Leeds Beckett University – проф. Горбенко Анатолій Вікторович, доц. Кор А-Ліан.

Newcastle University – проф. Кріс Філіпс (власник гранту).

З детальнішою інформацією щодо даного проекту, його учасників, семінарів та робочих зустрічей можна ознайомитися відвідавши сторінку на веб-сайті ТНЕУ: http://www.wunu.edu.ua/international-relations/erasmus/current-projects/