» » Конкурс для подання проектів з міжнародної кредитної мобільності ЕРАЗМУС+ продовжено до 12 лютого 2019 року!

Дата: 4-02-2019, 15:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вимоги до партнерства для проектів Е+ ІСМ (КА1): один заклад вищої освіти з країни-члена Програми Еразмус+ (Programme Countries) та один заклад вищої освіти України як країни-партнера Програми Еразмус+ (Partner Countries), а також додатково, усі інші організації для організації студентської практики. Аплікантами та координаторами проектів ІСМ виступають європейські університети з країн-членів Програми Еразмус+. Європейські університети повинні бути підписантами Хартії Еразмус.

Проекти Еразмус+ КА1 конкурсу 2019 р. повинні розпочатися 1 серпня 2019 р. та тривати 24 або 36 місяців. За домовленістю, партнерство готує спільну проектну заявку у вигляді он-лайн аплікаційної форми для проекту Еразмус+ КА1 за конкурсом 2019 р.

Європейський партнер як аплікант та координатор проекту подає підготовлену проектну заявку до свого Національного агентства Еразмус+.

Останній термін подання проектної заявки з Міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ – 12 лютого 2019 р. 12:00 год. (Брюссель) або 13:00 год. (Київ).