» » Щодо оголошення результатів конкурсних відборів

Щодо оголошення результатів конкурсних відборів

Дата: 27-12-2018, 11:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26.12.2018 р. відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору викладачів для проходження стажування Університету прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) у другому семестрі 2018-2019 н.р. На розгляд комісії були представлені документи, що засвідчували здобутки аплікантів, а саме: досвід роботи, наукові досягнення, сертифікати, що підтверджують знання іноземної мови. За результатами відбору можливостями стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд зможуть скористатися: доц. к.е.н. Підгурська І. А., викл., к.е.н. Легкий О. А., викл., к.е.н.         Болквадзе Н. І.

Другою частиною роботи конкурсної комісії було надання рекомендації для однієї учасниці конкурсного відбору, а саме доц., к.е.н. Щирбі І. М. для участі в стажуванні у Державній Вищій Професійні Школі у Тарнові (Республіка Польща).

На розгляд та затвердження конкурсної комісії був представлений пакет документів, які подав аспірант Скірка А.С. для участі у стажуванні в Університеті Норд (Королівство Норвегія).

Зазначимо, що стажування відбудуться у рамках проекту з академічної мобільності ERASMUS+.