» » Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах»

Дата: 11-02-2019, 11:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах», яка відбудеться 19 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті. До участі в конференції запрошуються студенти, магістри, аспіранти та здобувачі.

Робочі мови конференції – англійська, французька, німецька, російська, польська, українська (для іноземних студентів).

Тематичні напрями роботи учасників конференції:

1. Дискурс економічних наук: питання економіки, менеджменту, маркетингу, обліку, фінансів.

2. Дискурс юридичних наук: питання права, міжнародного права.

3. Дискурс технічних наук: комп’ютерні та інформаційні технології.

4. Дискурс гуманітарних наук: педагогіка, психологія, філологія, соціологія;

5. Дискурс сільськогосподарських наук.

6. Лінгвокультурологічні аспекти вивчення іноземної мови за академічним та професійним спрямуванням.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн