» » Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ

Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ

Дата: 23-08-2012, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів! Всеукраїнська спілка вчених-економістів, Національна академія наук України, Академія економічних наук України, Благодійний фонд «Нова генерація»

за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міжнародної асоціації інституційних досліджень, Асоціації підтримки прогресивних реформ, Української Асоціації Маркетингу оголошують про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ.

Мета конкурсу: виявити найбільш талановиту молодь для забезпечення кадрового резерву системи державного управління національною економікою, сприяти розвитку громадянського суспільства через залучення молоді в обговорення та визначення стратегічних пріоритетів національного економічного розвитку.

До участі у конкурсі приймаються проекти економічних реформ за напрямами:

1.    Національна економічна модель

2. Реформування національної інвестиційно-інноваційної політики

3. Реформування податкової системи

4. Реформування пенсійної системи

5. Реформування паливно-енергетичного комплексу

6. Реформування аграрного комплексу

7. Реформування житлово-комунального сектору

8. Інституційне реформування

9. Реформування фінансово-кредитної системи

10. Реформування бюджетної політики

11. Духовні засади національної економіки

Участь у конкурсі дає можливість обдарованій молоді реалізувати свій інтелектуальний потенціал та увійти до складу дорадчих органів при вищих державних інституціях України. Участь у конкурсі також надає можливості розширити економічний світогляд та сприяє професійному розвитку.

Перемога у конкурсі

передбачає доведення проектів реформ до керівництва відповідних міністерств Кабінету Міністрів України та профільних комітетів Верховної Ради України, отримання дипломів переможців конкурсу та коштовних подарунків від організаторів конкурсу.

Інформаційний лист.doc [39.5 Kb] (завантажень: 28)