» » Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ

Другий Всеукраїнський конкурс студентських проектів економічних реформ

Дата: 23-08-2012, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентів! Всеукраїнська спілка вчених-економістів, Національна академія наук України, Академія економічних наук України, Благодійний фонд «Нова генерація»

за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міжнародної асоціації інституційних досліджень, Асоціації підтримки прогресивних реформ, Української Асоціації Маркетингу оголошують про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу студентських проектів економічних реформ.

Мета конкурсу: виявити найбільш талановиту молодь для забезпечення кадрового резерву системи державного управління національною економікою, сприяти розвитку громадянського суспільства через залучення молоді в обговорення та визначення стратегічних пріоритетів національного економічного розвитку.

До участі у конкурсі приймаються проекти економічних реформ за напрямами:

1.    Національна економічна модель

2. Реформування національної інвестиційно-інноваційної політики

3. Реформування податкової системи

4. Реформування пенсійної системи

5. Реформування паливно-енергетичного комплексу

6. Реформування аграрного комплексу

7. Реформування житлово-комунального сектору

8. Інституційне реформування

9. Реформування фінансово-кредитної системи

10. Реформування бюджетної політики

11. Духовні засади національної економіки

Участь у конкурсі дає можливість обдарованій молоді реалізувати свій інтелектуальний потенціал та увійти до складу дорадчих органів при вищих державних інституціях України. Участь у конкурсі також надає можливості розширити економічний світогляд та сприяє професійному розвитку.

Перемога у конкурсі

передбачає доведення проектів реформ до керівництва відповідних міністерств Кабінету Міністрів України та профільних комітетів Верховної Ради України, отримання дипломів переможців конкурсу та коштовних подарунків від організаторів конкурсу.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн