» » Молодь ТНЕУ взяла участь у стажуванні в Поліському державному університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь)

Дата: 15-03-2019, 10:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 4-9 березня 2019 р. студенти ТНЕУ перебували на стажуванні у Поліському державному університеті (м. Пінськ) та мали можливість відкрити для себе Білорусь під новим кутом. Подорож була сповнена яскравими емоціями та враженнями, а також стала ще однією частинкою у скарбничці досвіду молодих людей.

Під час стажування студенти мали нагоду ознайомитися з особливостями навчального процесу, культурною спадщиною, можливостями і традиціями університету, міста Пінськ та Білорусі загалом. Програма перебування була насиченою: цікаві лекції, спілкування з викладачами та студентами, обмін контактами, відвідування спортивного комплексу, екскурсії, поїздка в Брест та багато іншого.

Молодь висловлює подяку декану економічного факультету Поліського державного університету Зборіній Ірині Михайлівні та заступнику декана Шульзі Марині Леонідівні за теплий прийом та увагу до українських студентів!