» » Відбулися змагання III Відритої Універсіади Тернопільської територіальної громади з настільного тенісу

Дата: 29-03-2019, 11:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27-28 березня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання III Відритої Універсіади Тернопільської територіальної громади з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 7 команд. Наш університет представляли дві команди: ТНЕУ-1 – Руцький Сергій (ФКІТ), Сидорак Назарій (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Вдовиченко Вікторія (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Чорнописька Світлана (ФЕУ); ТНЕУ-2 – Шевчук Михайло (ФОА), Лисай Олександр (ФФ), Дворницька Марія (ФФ), Паляниця Юлія (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина).

У командних змаганнях серед чоловіків 1 місце посіла команда ТНЕУ-1 (Руцький Сергій, Сидорак Назарій), 2 місце – ТНЕУ-2 (Шевчук Михайло, Лисай Олександр).

У командних змаганнях серед жінок 1 місце – ТНЕУ-1 (Вдовиченко Вікторія, Чорнописька Світлана), 3 місце – ТНЕУ-2 (Дворницька Марія, Паляниця Юлія).

У парних змаганнях серед чоловіків: 1 місце – ТНЕУ-1 (Руцький Сергій, Сидорак Назарій), 2 місце – ТНЕУ-2 (Шевчук Михайло, Лисай Олександр).

У парних змаганнях серед жінок: 1 місце – ТНЕУ-1 (Вдовиченко Вікторія, Чорнописька Світлана), 3 місце – ТНЕУ-2 (Дворницька Марія, Паляниця Юлія).

У змішаному парному розряді 1 місце вибороли студенти ТНЕУ Руцький Сергій та Чорнописька Світлана.

В особистих змаганнях серед чоловіків: 1 місце – Руцький Сергій (ФКІТ), 2 місце – Сидорак Назарій (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина).

В особистих змаганнях серед жінок: 2 місце – Паляниця Юлія (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), 3 місце – Чорнописька Світлана (ФЕУ).

У загальнокомандному заліку збірна ТНЕУ-1 посіла перше місце, збірна ТНЕУ-2 – третє місце.