» » Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

Дата: 4-04-2019, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.

Мета заходу – обмін досвідом та новими підходами у викладанні дисципліни «Фінансова грамотність». Під час заходу буде представлено стан фінансової грамотності населення в Україні та регіоні, обговорено навчальні програми та просвітницькі проекти, спрямовані на підвищення компетенції молоді в сфері управління особистими фінансами, визначено перспективи підвищення кваліфікації вчителів до запровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у сфері фінансової грамотності.

До участі в освітньому форумі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл та учні старших класів.

Завантажити Переглянути онлайн