» » Вітаємо учасників і призерів Універсіади з волейболу!

Вітаємо учасників і призерів Універсіади з волейболу!

Дата: 4-04-2019, 11:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього квітня  в спортивному комплексі ТНЕУ №1 відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення(філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з волейболу серед жіночих команд закладів вищої освіти.

Тернопільський національний економічний університет представляли дві команди. За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце виборола команда ТНЕУ № 1 – Міленко Олександра (ФКІТ), Лях Анастасія (ФФ), Дрьомова Валерія (Коледж), Біряєва Ольга (Коледж), Пилипенко Оксана (ФКІТ), Мархевка Ольга (ЮФ), Романова Наталія (ЮФ), Кротик Юлія (ФФ), Бутенко Вікторія (ФФ), Бойко Людмила (ФФ), Хоміцька Роксолана (ЮФ), Дворжак Ольга (ФКІТ).

2 місце здобула команда ТНЕУ № 2 – Федин Катерина (ФАЕМ), Ігнатова Вікторія (ФАЕМ), Кімак Віталіна (Коледж), ЦіпкоАнгеліна (Коледж), Петрова Марта (Коледж), Ковбасовська Ірина (ФФ), Бадло Юлія (ФФ), Мурафа Ірина (ЮФ), Томин Ірина (ФФ), Грищук Світлана (ФКІТ), Дем’ян Аліна (ФОА), Остапчук Яна (ЮФ).

3 місце виборола команда Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших успіхів і перемог!