» » «Публікуйся або загинь» – семінар від професора Орхуського університету Б’ярне Шліхтера

Дата: 4-04-2019, 17:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина запрошує усіх бажаючих до участі у семінарі «Публікуйся або загинь», який проведе професор Орхуського університету (Данія) Б. Шліхтер. Семінар відбудеться 9 квітня 2019 року о 12 год. 50 хв. у корпусі № 10 ТНЕУ (Центр європейських і міжнародних студій) за адресою: бульвар Т. Шевченка, 9, аудиторія 47.

Запрошуються аспіранти, викладачі та всі бажаючі.

Робоча мова семінару – англійська.

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин ТНЕУ– тел. 52-40-46.

Завантажити Переглянути онлайн