» » Відбулася ІІІ Відкрита Універсіада з плавання

Відбулася ІІІ Відкрита Універсіада з плавання

Дата: 5-04-2019, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 2-3 квітня 2019 року в басейні спорткомплексу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відбулася ІІІ Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з плавання.

Склад збірної команди нашого університету: Дзюбановський Павло (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Гомівка Лука (ФФ), Юзюк Ігор (ФКІТ), Горішний Володимир (ФКІТ), Ященко Вадим (ФЕУ), Шуль Ярослав (КЕПІТ), Дзюбановська Аліна (ФФ), Карапетян Артем (КЕПІТ), Малюга Даніїл (КЕПІТ), Руцький Олександр (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Хміль Станіслав (ФКІТ), Левчак Артур (ЮФ).

Чемпіонами та призерами змагань стали:

1. Ященко Вадим – 3 місце (50 м. брас), 3 місце (50 м. вільний стиль).

2. Шуль Ярослав – 3 місце (100 м. батерфляй).

3. Хміль Станіслав – 3 місце (100 м. брас).

4. Карапетян Артем – 2 місце (50 м. брас), 2 місце (100 брас).

5. Дзюбановська Аліна – 1 місце (50 м. вільний стиль), 1 місце (100 м. вільний стил).

6. Дзюбановський Павло – 2 місце (50 м. батерфляй), 1 місце (50 м. на спині)

7. Комбінована естафета 4*50 м. серед чоловічих команд – 1 місце (Дзюбановський Павло, Карапетян Артем, Ященко Вадим, Хміль Станіслав).

8. Естафета 4*50 м. вільним стилем серед чоловічих команд – 2 місце (Хміль Станіслав, Карапетян Артем, Ященко Вадим, Дзюбановський Павло).

Таким чином у загальнокомандному заліку Тернопільський національний економічний університет посів 2 місце, поступившись лише команді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.