» » Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України в умовах фінансової нестабільності»

Дата: 6-09-2012, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра банківського менеджменту та обліку Тернопільського національного економічного університету 15 листопада 2012 року проводить Всеукраїнську наукову Інтернет-конференцію «Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України в умовах фінансової нестабільності» з метою консолідації зусиль наукової громадськості і практичних поглядів на розвиток банківської діяльності в сучасних умовах.

Запрошуємо до участі у конференції науковців, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників науково-дослідних і проектних

організацій, банків та інших професійних

учасників фінансового ринку.

Тези доповідей приймаються до 1 листопада 2012 року. Участь в конференції безкоштовна.

Інформаційний лист розміщено у вкладеному файлі.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

З повагою оргкомітет конференції.

Завантажити Переглянути онлайн