» » Учасники студентського гуртка «ЦИВІЛІСТ» вчаться виховувати у собі професійні якості, необхідні кожному юристу

Дата: 5-04-2019, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вчора, 4 квітня 2019 року, на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «ЦИВІЛІСТ» кафедри цивільного права і процесу, керівником якого є к.е.н., доцент Ольга Володимирівна Зигрій.

Метою засідання стало набуття студентами навичок самостійного наукового дослідження, узагальнення та систематизації правового матеріалу, викладу результатів своїх розробок в усному виступі перед слухачами.

Основні цілі гуртківців – це:

– підвищення рівня знань у галузі приватного права;

– активне залучення студентів до наукової діяльності;

– створення умов для наукового співробітництва студентів та викладачів;

– аналіз актуальних проблем розвитку цивільного права, трудового, сімейного, житлового, земельного,  екологічного права;

– всебічний розвиток особистих якостей членів гуртка.

Завданнями учасників гуртка є:

– обговорення останніх змін у чинному законодавстві;

– підготовка студентів до участі в конференціях, конкурсах, олімпіадах, круглих столах;

– обговорення найактуальніших та найдискусійніших питань з напрямів діяльності гуртка.

Студенти підготували доповіді відповідно до напрямів діяльності гуртка. Цивілісти вчаться виховувати в собі професійні якості, необхідні кожному юристу, а саме вміння виступати перед аудиторією і логічно послідовно, переконливо і грамотно висловлювати та захищати свої думки.

Кращі доповіді студентів будуть спрямовані на участь у студентській науковій конференції юридичного факультету ТНЕУ.