» » Студентка факультету фінансів – переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

Дата: 12-04-2019, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одинадцятого квітня 2019 року у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

До складу компетентного журі Олімпіади увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України, серед яких доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ Тетяна Олексіївна Кізима.

В Олімпіаді взяли участь 58 студентів із 35 закладів вищої освіти із 22 міст України. Тернопільський національний університет представляли студентки 4 курсу факультету фінансів – Сидорук Анастасія та Крисько Іванна.

За підсумками інтелектуальної боротьби студентка групи Ф-43 Сидорук А.І. посіла ІІІ місце.

Кафедра фінансів імені С.І. Юрія зичить студенткам творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!