» » Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт молодих науковців факультету аграрної економіки і менеджменту

Дата: 17-04-2019, 10:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10-11 квітня 2019 р. на базі Кам’янець-Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації. Представниками Тернопільського національного економічного університету на цьому етапі конкурсу були студенти ІV курсу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Марія Южда та Роман Івасик.

Члени журі належно оцінили наукову роботу на тему: «Поточні проблеми та стратегічні завдання розвитку цифрової економіки в аграрному бізнесі України», виконану під керівництвом д.е.н., професора кафедри П. Р. Пуцентейла та нагородили авторів нагородами: дипломом ІІІ ступеня і грамотою.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших наукових звершень!