» » Інтерактивна практика на основі бізнес-симуляції Vial+

Інтерактивна практика на основі бізнес-симуляції Vial+

Дата: 12-09-2012, 10:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти!

Лідер в Україні по створенні інтерактивних освітніх продуктів компанія "КІНТ" пропонує вам проходження практики на основі бізнес-симуляції Vial+.

Компанія інтелектуальних технологій «КІНТ» - українська компанія, діяльність якої направлена на розробку та впровадження інноваційних інтелектуальних продуктів, які створюють можливість студентам, викладачам, економістам – практикам, підприємцям, менеджерам різних рівнів та ланок отримати й розвити необхідні практичні навики та компетенції.

Бізнес-симуляція ViAL+ ― це масштабна симуляційна система, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на ринку молочної компанії. В бізнес-симуляції ViAL+ створене середовище проходження тренінгу, в якому Ви прийматимете рішення по управлінню компанією.

Під час проходження інтерактивної практики ви дізнаєтеся про:

- стратегічне та тактичне планування;

- економічне управління підприємством;

- фінансовий аналіз;

- маркетингову політику;

- конкуренцію та інше.

Зареєструватися для участі у практиці можна на сайті www.kint.com.ua

Увага!!! Для студентів ТНЕУ діє знижка* 20%.

*-знижка діє, якщо при реєстрації ввести промо-код: tneustudy1

-акція діє до 15 жовтня.