» » Молодь ТНЕУ під час студентських перегонів дізнавалася про пасхальні звичаї та традиції

Дата: 22-04-2019, 18:52 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Сьогодні в ТНЕУ відбулося надзвичайно цікаве дійство – студентські перегони на тему: «Великдень». Молодь одного з кращих закладів вищої освіти України продемонструвала прекрасні знання, що стосуються духовності, а саме подій, пов’язаних зі світлим Великоднем. Цікавим фактом був той, що команда факультету банківського бізнесу була поділена на дві, бо до представників факультету приїхала досить чисельна делегація з Білорусі, котра також взяла участь у грі.

Чудово складені запитання працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання допомогли студентам ще більше дізнатися про пасхальні звичаї, традиції, а також про життя Ісуса Христа.

Як і в кожній грі, були визначені переможці: ІІІ місце – команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій, ІІ місце – команда факультету фінансів, І місце – команда юридичного факультету.

Вітаємо переможців та усіх учасників гри. Зустрінемося наступного разу на черговому інтелектуальному змаганні!